Obserwując otoczenie i ludzi wokół biegnących za jakimś celem, postanowiłam stworzyć przestrzeń i okazję do zatrzymania się i to są właśnie moje warsztaty coachingowe – przystanki.

PRZYSTANEK JA to intensywna praca coachingowa, wspierająca uczestnika warsztatów oraz jego osobowość. To czas dla samego Siebie/samej Siebie w towarzystwie Coacha, który zadaje pytania i prowadzi przez spotkanie tak, aby zwiększyć samoświadomość.

Praca opiera się na doświadczeniach które już za nami, głębokim zatrzymaniu się i zbadaniu tego co we mnie, aby ruszyć ze zdwojoną siłą do PRZODU.
Wytyczysz swój cel (prywatny, zawodowy lub marzenie) oraz ustalisz kroki do osiągnięcia tego, czego naprawdę chcesz.

Podczas warsztatów dowiesz się:

  • czym jest coaching?
  • jaka/jaki jesteś?
  • czego chcesz od życia?
  • co zrobić, aby to osiągnąć?

Czym warsztaty różnią się od szkolenia?

Podczas szkolenia to trener dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, a podczas moich warsztatów coachingowych ja zadaję pytania a Ty pracujesz – w głowie, na kartce lub na głos – wszystko zależy od Ciebie. Ja jako akredytowany Coach odpowiadam za proces i narzędzia które stosuję, Ty jako klient odpowiadasz za efekty – co zrobisz z tym co odkryjesz podczas naszego spotkania, decyzja należy do Ciebie. To co spotkamy się?

Joanna Sawicka-Budziak

Akredytowany Coach ICF ACC, właścicielka firmy, menadżer sprzedaży, szkoleniowiec. Uśmiechnięta, empatyczna, z szeroko otwartymi oczami, zawsze gotowa zadać pytanie.

O sobie:
Dbając o dobro swoich klientów jestem w ciągłym procesie superwizyjnym pod bacznym okiem Katarzyny Dujanowicz. Zapewniam w ten sposób wysoką jakość świadczonych usług oraz wysoki komfort pracy.
W coachingu fascynuje mnie to, że każdy z moich klientów znajduje inną drogę do swojego Sukcesu. Mimo, iż cel bywa podobny, to droga za każdym razem jest inna – bo klienci są różni.

Podczas warsztatów wykorzystuję narzędzie Points of You – to takie oto zdjęcia pochodzące z całego świata – „zmuszające do myślenia”.

Uczestnicy poprzednich edycji „PRZYSTANEK JA” powiedzieli:

„… Stając twarzą w twarz ze swoim lękiem, uświadamiając sobie, że tylko TY jesteś odpowiedzialny za to jak wygląda Twoje życie i ucząc się jak kontrolować strumień swoich negatywnych myśli wyszłam po prostu totalnie wstrząśnięta i lekko zmieszana 🙂 Dziś czuję wewnętrzną moc i jeszcze większą chęć do działania.”

„ Warsztaty pozwoliły mi skupić się na sobie i swoich ograniczeniach. To był dobrze spędzony czas! Dziękuję!”

„… dzięki nim można poznać samą siebie, otworzyć oczy na swoje życie…”„… Polecam osobom, które zamknęły się w swoje „skorupie”, a mają już jej dość!”

„Polecam, uświadomienie na wielu płaszczyznach. Mego praca psychiczna, wyczerpująca. Inspirujące zajęcia. Charyzmatyczna prowadząca.”

„… Polecam warsztaty PRZYSTANEK JA z Joasią – pomagają zrozumieć wiele rzeczy.”

Zdecydowanie kolejny kontakt po dwóch tygodniach, po miesiącu lub później i kolejne informacje zwrotne na takim poziomie, powodują u mnie dreszczyk i radość, że robię coś sensownego.

„… idę wyznaczoną drogą i póki co nie zboczyłam z niej ani na chwilę! Te warsztaty dały mi o wiele więcej niż sądziłam, od czasu spotkania ciągle mimochodem mam w głowie myśl „pamiętaj o odwadze”, a te „gremliny” siedzące w głowie i podpowiadające, że ciągle robię coś źle, powoli zdają się mówić coraz ciszej 🙂 W dodatku zauważyłam u siebie dziwnie dobry nastrój i zmianę podejścia do problemów. Nie jestem w stanie już zadręczać się tak jak do tej pory, bo gdzieś tam zawsze widzę jakieś małe światełko …”

„Droga Asiu, warsztaty pchnęły mnie w ręce coacha… Cele, które tam ustaliłam zmieniłam i zrealizowałam. I jadę dalej”

„Dostałam pary do maszyny swoich działań. Myślę pozytywnie i nie oglądam się za siebie…”

Zarejestruj się na najbliższe warsztaty: