Jestem Coachem

i Trenerem ICF

KILKA SŁÓW O MNIE

Przez wiele lat w pracy z ludźmi spotykały mnie różne sytuacje i różnie sobie z nimi radziłam. Dziś wiem, że nawet jak coś nie wyjdzie, trzeba się przy tym zatrzymać, zadać sobie kilka pytań, wyciągnąć wnioski i iść z podniesioną głową dalej. Człowiek uczy się na błędach tylko wtedy, kiedy wyciąga z nich wnioski.
Doświadczenie zawodowe, które zbudowałam przez 20 lat opiera się na wielu różnych zawodach i stanowiskach, począwszy od ankietera, hostessy, przez pracę w rodzinnej firmie motoryzacyjnej a na międzynarodowej korporacji kończąc. Dziś z sukcesem prowadzę swoją firmę.

Jako akredytowany coach ACC pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF – International Coach Federation.

Dbając o dobro swoich klientów jestem w ciągłym procesie superwizyjnym pod bacznym okiem Katarzyny Dujanowicz. Zapewniam w ten sposób wysoką jakość świadczonych usług oraz wysoki komfort pracy.
Zapraszam na moje szkolenia, warsztaty oraz coaching.

Anna Chraniuk

Coach  Izby Coachingu, Coach ACC ICF, Akredytowany Superwizor Izby Coachingu, Mentor, dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany trener FRIS®, dyplomowany doradca zawodowy. Współautorka bloga o superwizji dla coachów www.supervisiontime.pl oraz jedynej w Polsce książki na temat Superwizji w coachingu.

Czytaj więcej

Gosia Olewnik

Certyfikowany Coach ICF na poziomie ACC, certyfikowany trener metody Points of You®, zdobywający szlify u samych twórców metody z Izraela. Od 17 lat zbiera cenne dla siebie doświadczenia z różnych dziedzin, przede wszystkim dzięki relacjom z wieloma środowiskami zawodowymi. Od wielu tak współodpowiedzialna za kreowanie marki Socatots w Polsce. Wspiera rozwój twardego biznesu poprzez coaching i mentoring najwyższej kady managerskiej oraz właścicieli firm. Pomaga warsztatowo tam, gdzie jest taka potrzeba, pomaga poukładać relacje i komunikacje w firmach. Przez ostatnią kadencję – dyrektor oddziału International Coaching Federation w Szczecinie, od 2017 roku wykładowca – Executive Coaching – Collegium DaVinci oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

Czytaj więcej

Joanna Wacławczyk
Trener biznesu, Coach, HR-owiec.

W codziennej pracy jestem Trenerem, Coachem oraz HR-owcem.
Moją pasją i specjalizacją jednocześnie są szkolenia z zakresu kompetencji miękkich takich jak komunikacja, asertywność oraz umiejętności menadżerskie. Na co dzień pracuję z menadżerami w zakresie rekrutacji i budowania zespołów, zaangażowania pracowników, rozwiązywania konfliktów oraz budowania własnej marki. Tworzę programy rozwojowe dla Doradców Klientów w zakresie rozwijania umiejętności sprzedażowych. Słowa charakteryzujące mój styl pracy, to: otwartość, gotowość do działania, inspiracja i refleksja.

Moją motywacją są ludzie, którzy dają mi energię do działa, eksperymentowania i nie przerwanej nauki.

Czytaj więcej

Symetria

Obecnie miejscem naszych spotkań i warsztatów jest Symetria Centrum Terapeutyczno – Rozwojowe. Rayskie miejsce zmian.

Współpraca

JESTEŚMY TU BY POMÓC TOBIE
ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE NA LEPSZE

Kontakt

Z chęcią odpowiem na Twoje wszystkie pytania

Skontaktuj się ze mną