Nowa współpraca!

Anna Chraniuk

Coach Izby Coachingu, ACC IFC , akredytowany superwizor Izby Coachngu, mentor, trener biznesu, certyfikowany trener FRIS®.
Współautorka bloga o superwizji d;a coachów: www.supervisiontime.pl oraz jedynej w Polsce książki na temat superwizji w coachingu.

Przez osiem lat pełniłam funkcję menadżera ds. szkoleń oraz koordynatora projektów rozwojowych, codziennie wspierając członków zespołu w ich obowiązkach, będąc dla nich doradcą i mentorem. Ponad to uczestniczyłam w wielu kluczowych i celowych zmianach w przedsiębiorstwach, pełniąc funkcję coacha, trenera i doradcy. Pomagałam w opracowywaniu zmian, a następnie we wdrożeniu misji, wizji firm oraz wyznaczeniu celów.
Współpracując z Wyższą Szkołą Humanistyczną TWP oraz Wyższą Szkołą Bankową w Szczecinie, prowadziłam zajęcia ze studentami oraz warsztaty otwarte.

Obszarem mojej pracy coachingowej jest life oraz business coaching Pracuję z kierownikami zespołów projektowych w zakresie ich rozwoju zawodowego, zwiększenia efektywności oraz realizacji wyznaczonych celów. Cenię również pracę w obszarze coachingu kariery, w którym wykonuję różnorodne testy.
Wspieram coachów w zakresie ich rozwoju, prowadząc superwizje grupowe, a także indywidualne.

Jako trener specjalizuję się w tematach związanych z kompetencjami miękkimi.
Zapraszana jestem do współpracy zawsze tam, gdzie potrzebne jest partnerstwo, wrażliwość i wsparcie, a także przyglądanie się sbie jako człowiekowi w relacjach z innymi..
Wspieram ludzi w pracy nad poczuciem własnej wartości, odnajdowaniu potencjału oraz motywacji do osiągania celów.
Wiele czasu poświęcam na pracę z kobietami, szczególnie tymi z małych środowisk lokalnych.
Moje szkolenia dotyczą: szeroko rozumianej komunikacji (w tym komunikacja w zespole, przywództwo), asertywności, organizacji czasu pracy, doradztwa zawodowego, potencjału prawniczego i kompetencji, budowaniu zespołu i współpracy w nim,
Jestem współautorką modelu rozwoju kompetencji trenerskich (kursu dla trenerów, www.trainthetrainers-trio.pl)

Mam za sobą ponad 2000 godzin pracy trenerskiej, 1000 godzin pracy jako doradca zawodowy, 450 godzin indywidualnej pracy coachingowej oraz 120 godzin pracy jako superwizor coachingu.

Sama o sobie:
Inni ludzie dają mi siłę i motywację do działania, sprawiają, że każdy dzień jest inny wartościwy i magiczny, dlatego waśnie moja praca jest pasją i wyzwaniem, możliwością dawania i brania, ciągłego doskonalenia siebie i innych, morzem niewyczerpanych możliwości oraz drzwi gotowych do otwarcia.

Gosia Olewnik

Certyfikowany coach ICF na poziomie ACC certyfikowany trener metody Points of You®, zdobywający szlify u samych twórców metody z Izraela. Od 17 lat zbiera cenne dla siebie doświadczenie z różnych dziedzin, przede wszystkim dzięki relacjom z wieloma środowiskami zawodowymi. Od wielu lat współodpowiedzialna za kreowanie marki Socatots w Polsce.
Wspiera rozwój twardego biznesu poprzez coaching i mentoring najwyższej kadry o managerskiej oraz właścicieli firm. Pomaga warsztatowo tam, gdzie jest taka potrzeba, wspomaga przy poukładaniu relacji i komunikacji w firmach.
Przez ostatnią kadencję – dyrektor oddziału International Coaching Federation w Szczecinie. Od 2017 roku wykładowca – Executive Coaching – Collegium DaVinci oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

Post A Comment