Leadership Coaching szkolenie rozwojowe

LEADERSHIP COACHING

Przeżyłam kolejną fantastyczną, rozwojową przygodę Leadership Coaching. To szkolenie stworzone przez dwie wspaniałe kobiety, coachów PCC ICF – Kasię Dujanowicz i Edytę Jagodzińską-Pawluk. To trzy bardzo intensywne weekendy!

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Szkolenie przeznaczone jest dla menadżerów, właścicieli firm, liderów, HR Biznes Partnerów, dla coachów oraz osób, które chcą zostać coachami. Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę na temat coachingu lub usystematyzować to, co już wiesz, a ponadto jesteś gotów przejść proces rozwojowy – to szkolenie jest dla Ciebie!

PO CO?

Kasia wraz z Edytą odważnie dzielą się narzędziami i swoim doświadczeniem. Ze zdecydowaniem i odpowiednią pewnością siebie, odpowiadają na pytania, uruchomiają przygotowane ćwiczenia i zanurzają w procesie.
Jeżeli jesteś gotowa, możesz wystawić się na ostrzał. Z mojego doświadczenia wynika, że najwięcej się wtedy uczysz.
Po co? By szybciej i lepiej osiągać swoje cele. By sprawniej komunikować się z e współpracownikami. By mieć lepsze efekty w pracy i przyjemniejsze życie. Wszyscy doskonale wiemy, że te aspekty są ze sobą sprzężone.

To milowy krok w moim rozwoju.

Bardzo dziękuję za ten czas!

Teraz, jeszcze bardziej świadomie, otwieram się na przedsiębiorców i ich zespoły, aby wspierać rozwój firm, rozwijając zespoły!

Post A Comment