Kobiety Inspirują – moja praca moją pasją

KOBIETY INSPIRUJĄ – MOJA PRACA MOJĄ PASJĄ.

OTWARTE WARSZTATY COACHINGOWE DLA WSZYSTKICH KOBIET!

Sylwia Trojanowska, trenerka biznesu, coach oraz pisarka w jednej osobie, zaprosiła mnie do współtworzenia wydarzenia pod tytułem: „Kobiety inspirują – moja praca moją pasją”. Tylko chwilę zastanawiałam się, czy chcę brać w tym udział. „Znasz mnie – uwielbiam wyzwania!”.

Baner zapraszający na nasze spotkanie

Gościłyśmy w przepięknej Starej Rzeźni na szczecińskiej Łasztowni. To niedługo będzie nowe serce miasta <3!

Fantastyczne spotkanie, które stworzyłyśmy razem z Anną Harłukowicz-Niemczynow, zgromadziło blisko siedemdziesiąt kobiet i czterech mężczyzn .

Pierwsza część spotkania była w formie wspólnego wywiadu, pogadanki. Wszystkie trzy siedziałyśmy na scenie i przedstawiałyśmy siebie, swoją pasję i to, że stała się naszą pracą. Stworzyłyśmy też model „drogi do zmiany zawodowej”.

Druga część składała się z warsztatów – pracy z przygotowanymi ilustracjami i weryfikacji tego, czego uczestnicy nie lubią w swojej pracy, a co w niej lubią.
Ćwiczenia te pokazały, jak bardzo różnorodni jesteśmy. Ja nie lubię siedzieć w papierach i to jest najgorszy element mojej pracy, a są osoby, które to uwielbiają!
Uczestnicy chętnie brali udział w ćwiczeniach, które przygotowałyśmy.
Przy tak dużej grupie biorących udział, byłam zaskoczona zaangażowaniem, otwartością oraz gotowością do dzielenia się swoim zdaniem i doświadczeniem.

Można osiągnąć zadowolenie ze swojej pracy dzięki przyglądaniu się sobie identyfikowaniu tego, co mi przeszkadza, swoim emocjom – co sprawia, że tak się czuję oraz wdrażaniu działania.

Niestety, nie zawsze może być nam dobrze tam, gdzie jesteśmy, ale trzeba się dobrze zastanowić, co i jak mam zrobić, aby cało wybrnąć z sytuacji, w jakiej się znalazłam.

A po całym spotkaniu – rozmowom kulturowym nie było końca!

Energia była genialna i już mamy pomysł na kolejne spotkanie. Taką energią trzeba się dzielić i napełniać !

Chciałabym jeszcze serdecznie podziękować za przepiękne logo oraz wspaniałe zdjęcia Paulinie Budziak: https://www.facebook.com/fabrykaportretow/

Nasze logo stworzyła wspaniała Paulina Budziak

Do zobaczenia <3!

 

Post A Comment