Coaching czyli co?

Podczas spotkań superwizyjnych razem z Agnieszką Makarewicz stworzyłyśmy ideę spotkania pokazującego coaching społeczeństwu. Następnie przedstawiłyśmy pomysł naszym koleżankom i ruszyło – pomysły, partnerzy, przygotowania to było COŚ i to coś zostało zrealizowane!

Nasza ekipa – od lewej: Kasia Dujanowicz, Gosia Olewnik, Małgorzata Krawczak, Joanna Sawicka-Budziak, Katarzyna Sekula, Anna Chraniuk, Agnieszka Makarewicz; Foto Przemysław Budziak

Wydarzenie noszące nazwę „Coaching czyli co?” odbyło się na Wojska Polskiego 128 w Wyższej Szkołe Bankowej w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie, część pierwsza polegała na prelekcji wygłoszonej przez Kasię Dujanowicz, która weszła w rolę edukatora opowiadając o tym czym jest coaching oraz czym jest przywództwo osobiste.

indywidualna sesja coachingowa z Anią Chraniuk, foto Przemysław Budziak

Drugim etapem były indywidualne sesje coachingowe dla każdego chętnego, aby zobaczyć, dotknąć, poczuć i przekonać się. Wszystkie stanęłyśmy odważnie ramię w ramię aby nasi goście mogli zdecydować z kim mają ochotę „sprawdzić chemię”. Coachowałyśmy do 20. To był swego rodzaju maraton, sprawdzenie swoich sil i możliwości. Klienci mogli odczuć na własnej skórze czym jest coaching i jak odpowiada im ta forma pracy. Osobiście miałam klientów, którzy byli rozczarowani bo uważali, że otrzymają ode mnie gotowe recepty na życie lub rozwiązanie swoich problemów. Na szczęście ja wiem na czym polega coaching, oni niestety chcieli doradztwa. Jest to dowodem tego, że takie wydarzenia sa potrzebne bo ludzie zwyczajnie mylą coaching z innymi formami pomocy takimi jak doradztwo, mentoring czy terapia.

indywidualna sesja coachingowa z Gosią Olewnik, foto Przemysław Budziak

Mam ogromną radość z prawdziwej współpracy z Anna Chraniuk – Coach/Trener, Agnieszka Markiewicz Coach otwartego umysłu, Kasia Sekula – Time is Now, Małgorzata Krawczak – Natura Sukcesu oraz Gosia Olewnik Coach, ale to wszystko dzieki Szkolenia dla biznesu – Katarzyna Dujanowicz, bo to ona stworzyła pierwszą zamkniętą grupę superwizyjną w której najpierw ciężko pracowałyśmy nad własnym rozwojem aby za chwilę dzielić się z innymi. Wiem, że to dopiero początek.

indywidualne sesje coachingowe, foto Przemysław Budziak

Ogromnie dziękuję Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie za przestrzeń w której mogłyśmy działać oraz wszystkim którzy przyszli, zaufali nam i mieli ochotę sprawdzić co można zmienić dzięki takiej formie współpracy.

Za nami pierwsze, ale mam nadzieję nie ostatnie wydarzenie tego typu.

Ostatnie foto na podsumowanie – jesteśmy zadowolone! foto Przemysław Budziak

Do zobaczenia!

Post A Comment