Metamorfoza Trzebiatowska – warsztaty coachingowe

Pewnego marcowego dnia odebrałam telefon od „prawie nieznajomej” Sylwii, która doceniła moje działania, pochwaliła moje coachingi i zapytała czy zrobię coś pro bono dla małej trzebiatowskiej społeczności. Dowiedziałam się, że w Trzebiatowie rusza całkowicie społeczny projekt, który jest bez zewnętrznego zasilania, wszystko dzieje się na zasadzie własnych usług lokalnych przedsiębiorców. Aby metamorfoza była kompletna brakowała kogoś od „głowy” kogoś, kto popracowałby z przekonaniami uczestniczek. Bo dietetyk, trener fitnes, fryzjer, kosmetyczka – wszyscy byli tylko „głowa została”. Jestem społecznikiem uwielbiam pomagać, a co dopiero kobietom, które mają mało możliwości. Oczywiście szybko podjęłam decyzję i zaczęłam tworzyć plan działania – co można tam zrobić, aby efekty zostały na długo w głowach pięknych kobiet! I w ten oto sposób zostałam współtwórcą I Metamorfozy Trzebiatowskiej!

Jestem pod ogromnym wrażeniem kart Points of You (narzędzie to stworzono w Izraelu), podczas coachingów indywidualnych czyli pracy jeden na jeden z moimi klientami widzę jak mocne efekty można uzyskać w naprawę krótkim czasie. Zatem wybór był oczywisty grupowe spotkanie dla Kobiet potrzebuję mocnych narzędzi i zaplanowałam ćwiczenia, dołożyłam jeszcze fotografie mojego męża Przemka Budziak i w drogę!

Tyle narzędzi do wspólnej pracy czekało na uczestniczki

Obrazy zmuszają do myślenia, pozwalają oddalić się od swojego problemu/wyzwania i przyjrzeć się temu z innej perspektywny.

Jak to u kobiet bywa było wzruszająco choć oczyszczająco, dziewczyny odważnie dzieliły się swoimi przeżyciami, przemyśleniami jak i przekonaniami. Różne perspektywy przedstawione przez uczestniczki na długo pozostaną w mojej głowie to było bardzo intensywne przeżycie, a opinie uczestniczek bardzo ucieszyły moje serce.

Piękne w całej akcji było też to, że odbyła się nakładem własnym lokalnych przedsiębiorców – brawo za inicjatrywę i brawo za działanie!

Oto lista podmitów, które zaangażowały się w działanie na rzecz drugiego człowieka – w tym wypadku pieknych Kobiet. Pięknie było tworzyć to z Wami – Dziękuję!

– Fit&Fun Agata Zakrzewska (zajęcia fitness i aqua aerobic)
– OdNowa Kamila Klimkiewicz (dietetyka, psychodietetyka)
– Gryfickie.info (patronat medialny)
– Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji „VENUS”
– Siłownia fitness G. E. Szymańscy
– MPL Studio Marek Łęski (kamera)
– Fotografia Marcin Szymanowicz
– Fotografia, Projekty Graficzne Marcin Konopnicki
– „biuro4u” Sylwia Sołowij (doradztwo)
– Maria Najdowska Partner Biznesowy FM Group
– Studio fryzjerskie „Kasia”
– Studio fryzur „Magdalena”
– MNE Salon & Spa Monika Nowakowska
– ”Gabriela” Gabinet Kosmetyczny Wanda Szafrańska
– Gabinet masażu Ewelina Tomaszewicz
– Studio Pielęgnacji Dłoni i Stóp Alicja,
– Agnieszka Koszuta brafiterka
– sklep M.M shop

Piękne kwiaty i podziękowania

Post A Comment